Akcesoria antenowe

Akcesoria antenowe

Firma Goldex funkcjonuje od wielu lat na rynku. Posiada niemałe doświadczenie w branży oraz oferuje w sprzedaży najlepszej jakości sprzęt znanych oraz cenionych wytwórców. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, dekoderów, tunerów, modemów oraz niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego typu, dobierane do klienta w stosunku do indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wytwarzany jest ze stali nierdzewnej oraz ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym oraz ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne przymocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali oraz ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten artykuł jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje trwałość oraz niezawodność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności oraz wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy oraz standardy. Wykonywane są z najlepszej klasy materiałów co zapewnia trwałość produktu przez sporo lat. Zastosowanie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny oraz zaproponować artykuł o najlepszej jakości. Specjalna pomysł sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.09.2017 07:12:28)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 06.09.2016 18:47:38)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz