Automaty tokarskie

Automaty tokarskie

Przedsiębiorstwo „MIKROMAT” to doskonałej jakości usługi świadczone w branży przemysłowej. Produkujemy wyroby i detale toczone, w czym specjalizujemy się od wielu lat. Naszym atutem jest spore doświadczenie na rynku, dzięki czemu każde zamówienie wykonujemy w sposób rzetelny a oprócz tego profesjonalny. Posiadamy najnowszej generacji maszyny, które umożliwiają nam terminowe wykonywanie zamówień. Cechujemy się bogatąofertą, gdyż produkujemy detale toczone w seriach, lecz też w formie jednostkowej.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje także obróbką na szeroką skalę. Zaufała nam rozległa grupa osób, która jest bardzo ukontentowana z naszych usług. Dzieje się tak głównie z tego względu, że zatrudniamy w swoich szeregach wyłącznie doświadczonych pracowników. Wykonujemy także profesjonalne frezowanie gwintowanie na specjalne zamówienie klientów. Ponadto posiadamy bardzo atrakcyjne ceny rynkowe, a ofertę dopasowujemy indywidualnie do danego klienta. Dzięki temu efekty końcowe naszych prac są zadowalające dla każdej ze stron.

Nasze maszyny gwarantują zainteresowanym osobom dużą dokładność wyrabianych detali. Produkujemy także specjalne osłony Bowden. Proponowana przez nas oferta znajduje swoich odbiorców lecz i na obszarze Polski, lecz także w wielu krajach poza granicami naszego państwa. Interesuje nas także szlifowanie bezkłowe, w czym posiadamy spore zdolności, z tej przyczyny jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z tego zakresu tematycznego. Zapewniamy fachowe podejście do sprawy i rzetelność wykonanych usług, dzięki czemu klient będzie z zapałem wracał do nas .


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 11.05.2017 02:23:52)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz