BRCA 1

BRCA 1

Genos to poradnia genetyczna z siedzibą w Łodzi a oprócz tego Strońsku zajmująca się udzielaniem fachowych porad z zakresu genetyki klinicznej. Konsultuje pacjentów w zakresie niepowodzeń rozrodu takich jak poronienie, bezpłodność, martwy poród, wad uwarunkowanych genetycznie, chorób wrodzonych. Skupia się także na diagnostyce genetycznej predyspozycji do wybranych chorób nowotworowych. Poradnia genetyczna współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia w dziedzinie poradnictwa genetycznego a oprócz tego diagnostyki genetycznej. Najlepszy czas oczekiwania na wizytę to od 4-6 tygodni. Badania są refundowane jeżeli okażemy skierowanie od lekarza, który podpisał umowę z Funduszem. W przypadku prywatnej wizyty, jej koszt wynosi około 100 zł za osobę, a 150 zł dla par. Wizyta zawiera kompleksową poradę genetyczną bądź ginekologiczną. Pierwsza wizyta pozwoli nagromadzić potrzebne informacje o pacjencie a oprócz tego jego problemach medycznych. Na miejscu jest możliwość pobrania krwi do badań. Poradnia przeprowadza określone badania z wykorzystaniem pobranej krwi, nasienia, moczu i również biopsji skóry.

Poradnia genetyczna NZOZ Genos to także sklep, który w swojej propozycji posiada rekomendowane produkty tj: odczynniki, plastikowy drobny sprzęt laboratoryjny i również aparaturę. Podłoża a oprócz tego materiały są testowane w laboratorium przychodni a oprócz tego stosowane w codziennej diagnostyce chorób uwarunkowanych genetycznie. Poradnia realizuje przeszło 400 różnych badań. Kolektyw specjalistów służyprofesjonalną pomocą, fachową wiedzą i również doświadczeniem. Dzięki badaniom genetycznym otrzymasz rzetelną diagnostykę. Twoja choroba może mieć podłoże genetyczne – poddaj się badaniom..

Zachęcamy do korzystania z porad lekarzy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 07.05.2018 02:01:11)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz