Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są porządne, ogromne i ożywcze pożywienie, które podajemy w naszej restauracji. Wskutek tego nasze hamburgery Łódź są wyśmienite i duże – dokładnie takie, jakich potrzebują i pragną porządni Indianie i solidni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” to prawdziwie Indiański hamburger przyrządzony z najlepszego gatunku, porządnie wybranej 100% wołowiny z rodzimymi bonusami i mocno chrupką bułą przenną!

Ale baczność – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz znowu – po smak, wypoczynek i ten klimat!

Atoli jest to jedno z kilku knajp serwujących pokarm na mapie Łodzi, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie rzadką postacią. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o potężnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego samozaparcie, brawura i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by rdzenne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień kultywować swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie zapalić się tak doskonałym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on zachwyciłby się kuchnią, którą mamy rozkosz serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już zaprosić tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć jadalnym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 07.08.2018 11:13:26)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz