Centrum ogrodnicze

Centrum ogrodnicze

Zakład Ogrodniczy Sobieraj od dwóch pokoleń funkcjonuje w Bilczy w woj. świętokrzyskim specjalizując się w uprawie i sprzedaży kwiatów rabatowych i balkonowych oraz drzewek ozdobnych. Przykłada specjalną pieczołowitość do właściwej ekspozycji roślin kuszącej bogactwem kompozycji kwiatowych cieszących oczy szerokim wyborem barw i niespotykanych gatunków roślin.

Swoją ofertę kieruje zarówno do pasjonatów ogrodów jak i do osób zaczynających swą przygodę z roślinami ogrodowymi. Bilcza to miejsce gdzie można kupić popularne i cenione pelargonie, surfinie, petunie i aksamitki. Można też kupić rzadziej spotykane kwiaty balkonowe. Przedsiębiorstwo każdego roku poszerza ofertę kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych na tle zainteresowania klientów. Każdy klient wyszuka coś dla siebie w szerokiej palecie roślin w przystępnych cenach. Znajdzie tam iglaki miniaturowe, żywopłotowe (tuje, cyprysiki, jałowce itp), drzewka i krzewy ozdobne z kwiatów oznacza to liści (klony, różaneczniki, berberysy itp), drzewa i krzewy owocowe (jabłonie, grusze, brzoskwinie itp.) róże, wrzosy, byliny, pnącza. Sprzedając kwiaty i krzewy Zakład Ogrodniczy proponuje też fachowe doradztwo oparte na wiedzy i kilkunastoletnim doświadczeniu. Obsługuje klientów prywatnych oraz firmy doradzając w doborze roślin odpowiednich do miejsca i warunków, w których będą pielęgnowane. Poza roślinami można kupić też korę dekoracyjną, torf kwaśny, ziemię uniwersalną i do iglaków, nawozy, środki ochrony roślin, grys oraz przyrządy ogrodnicze a więc wszystko co jest potrzebne do właściwej pielęgnacji roślin balkonowych i ogrodowych. Wielu klientów docenia dobór roślin i doradztwo jakie mogą znaleźć w Bilczy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.07.2017 05:29:20)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz