Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Firma Proxima-doradztwopodatkowe.pl to kompetentna kancelaria działająca w zakresie doradztwa podatkowego. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że świadczone przez nas usługi znajdują się na najlepszym poziomie. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe i postępowanie podatkowe.
Porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla naszego klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji i również rozliczania podatków. Prócz tego prowadzimy biuro rachunkowe, a oprócz tego realizujemy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych i również arbitrażu.
Świadczymy pomoc prawną, paramy się w obsłudze przedsiębiorstw i również spółek. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa i również Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności i również jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy również audyty podatkowe, czyli szczegółowe analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej oferty wchodzi również audyt kadry i również płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów. Posiadamy niemałe doświadczenie i szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób subiektywny, ażeby zapewnić mu, jak najlepszą obsługę. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i również klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową albo telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i udzielimy Ci niezbędnych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.06.2018 03:05:48)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz