Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Ośrodek wypoczynkowy Martinez to niezwykłe miejsce zlokalizowane w miejscowości Lubrza w cudownym otoczeniu przyrody. Goście, którzy decydują się tam zatrzymać, mogą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta, bezproblemowo wypocząć a oprócz tego zregenerować swoje siły. Martinez dysponuje 180 miejscami noclegowymi, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy organizacji imprez na dużą skalę, takich jak imprezy integracyjne. Są one rozlokowane w domkach turystycznych, pawilonie a także budynku hotelowym. Goście mogą swobodnie korzystać z sali z kominkiem, kuchni, baru a oprócz tego salki konferencyjnej. Z oferty ośrodka ochoczo korzystają również osoby poszukujące nieco bardziej kameralnej atmosfery. Znajduje się w nim przepiękna sala weselna, idealna do organizacji przyjęć weselnych. Sala jest klimatyzowana a oprócz tego może jednorazowo pomieścić w odpowiednich warunkach nawet 200 gości. Jej wystrój jest indywidualnie dopasowywany do upodobań każdej pary młodej. Młódź mogą liczyć również na ratunek a oprócz tego konsulting na każdym etapie organizowania uroczystości a także dyskretną obsługę w czasie przyjęcia.

Menu weselne jest ustalane wspólnie z młodą parą a oprócz tego jest w stanie nasycić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Za sprawą tego, że ośrodek Martinez jest usytuowany pod ręką malowniczych jezior, goście korzystający z jego usług mają dostęp do dodatkowych atrakcji, takich jak spływy kajakowe o długości trasy dostosowanej do ich indywidualnych możliwości. Do ich użytku jest również wypożyczalnia sprzętu pływającego. Osoby, które cenią sobie aktywny wypoczynek rozumie się samo przez się będą usatysfakcjonowane. Ośrodek stanowi znakomity punkt wypadowy do zwiedzania licznych atrakcji ziemi lubuskiej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.04.2017 09:54:30)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.02.2017 02:02:18)

Podlinkuj wpis:
Category: od lider  Tags: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz