Kantor Warszawa

Kantor Warszawa

Kantor Dukat zlokalizowany w Warszawie ciepło zaprasza Państwa do odwiedzin i wypróbowania naszej propozycji. Nasz adres to Warszawa, ul. Kobielska 23. Sytuujemy się dokładnie na parterze w Galerii Grochów. Lokalizacja w samym centrum bez wątpliwości ma spory wpływ na to, że nasze usługi są w szeregu przypadków wybierane przez klientów, lecz kluczowe znaczenie ma tu także nasz profesjonalizm a oprócz tego bogactwo propozycji. U nas można nabyć, sprzedać i wymienić w tym także takie waluty jak złoty polski, dolar amerykański, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski i niemało innych. Na stronie internetowej można sprawdzić kursy walut w naszym kantorze, które aktualizowane są co 30 minut. Dla stałych klientów proponujemy specjalne bonifikaty, od czasu do czasu proponujemy także promocję na konkretną walutę. Oprócz tego, wymiany można dokonać także internetowo.

Nasza placówka to jednak nie tylko kantor, lecz także lombard i skup srebra a oprócz tego złota. Lombard przyjmuje i oferuje w tym także takie produkty jak sprzęty RTV, telefony komórkowe, biżuteria a oprócz tego niemało innych. O ile chodzi o srebro i złoto, to proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny i od lat mamy stałych klientów w tej materii. Udzielamy też pożyczek pod zastaw i to już od kwoty pięćdziesięciu złotych. Górna granica zależy już jedynie od potrzeb pożyczkobiorcy. Interesy z nami to jasne, przejrzyste zasady, formalności ograniczone do niezbędnego minimum a oprócz tego dbałość o każdego klienta i indywidualne podejście do niego. Na koniec – Dukat Kantor to Atrakcyjna lokalizacja, atrakcyjne ceny i kursy wymiany a oprócz tego miła i przyjazna atmosfera współpracy. Serdecznie zapraszamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 25.11.2018 07:15:37)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz