Koniowóz

Koniowóz

Szukasz usług firmy proponującej zabudowy ciężarowe? Po mistrzowsku zdajesz sobie sprawę z tego jak ciężko jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego oraz rzetelnego fachowca? Ani trochę nie masz pojęcia komu mógłbyś zaufać oraz powierzyć to zagadnienie? O ile tak to stanowczo powinieneś zaznajomić się z ofertą naszej firmy!

Zakład pracy Tramp działa na rynku od wielu lat oraz dzięki naszemu doświadczeniu, a oprócz tego kadrze doświadczonych pracowników osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną oraz kojarzoną z starannie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie oraz lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy oraz żurawie, a oprócz tego biegły serwis.

Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest ukontentowanie naszych klientów wobec tego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy niuans, bacząc, ażeby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi wytwórców samochodów ciężarowych.

W celu zagwarantowania najlepszej klasy naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi solidność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, a oprócz tego bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości oraz oczekiwania stawiane przez rynek wobec tego zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich oraz włoskich.

O ile, w takim razie poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe warto skontaktować się z nami! Zaufało nam natychmiast wielu klientów oraz każdy z nich wystawia nam jedynie pozytywne referencję! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 29.06.2017 08:48:30)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 04.02.2018 06:46:51)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz