Panele dekoracyjne

Panele dekoracyjne

Wysokiej klasy panele dekoracyjne, ścianki ażurowe, maskownice na grzejniki, to wszystko od 4design. Nasza spółka oferuje również panele, których design przewidziany jest również dla najmłodszych klientów. Literki, dzięki którym można stworzyć napisy, oraz klocki. Oba warianty paneli w 3D, które nie tylko wyglądają kreatywnie, lecz są też kochane przez najmłodszych.

Nasza spółka ceni sobie elastyczność usług. Pomimo gotowych projektów, jak a oprócz tego artykułów w sklepie, nie mamy problemów ze stworzeniem zamówienia na podstawie spersonalizowanego projektu paneli MDF 3d, frontów meblowych MDF oraz ścianek ażurowych MDF. Produkujemy je na wyspecjalizowanych wysokiej jakości ploterach CNC, po czym dostarczamy je do klienta, nawet lepiej montujemy.

Firma 4design może poszczycić się mianem najtańszych artykułów na rynku. Nie oznacza to w rzeczy samej, że nasze artykuły są gorszej jakości. Włość koszt na równości z dobrą jakością, a to wszystko możliwe dzięki temu, że nasza przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną.

Między paneli dekoracyjnych mamy w eleganckim stylu panele ścienne 3D, oraz nowoczesne ażurowe panele dekoracyjne, które można powiesić na ścianie lub zamontowania na suficie wraz z opcją podświetlenia LED. Ścianki ażurowe stworzone z paneli dekoracyjnych projektujemy opierając się na wymiarów a oprócz tego wzorów wybieranych przez klienta.

Nasza spółka prowadzi również dowóz własnym transportem na obszarze Śląska a oprócz tego Małopolski do miast tj.:

Katowice, Sosnowiec, Rybnik, Imielin, Zabrze, Tarnowskie Góry, Gliwice, Mikołów, Kraków, Chrzanów, Jaworzno.

Istotnie nie oznacza to, że nie nasze artykuły nie trafiają do innych regionów Polski. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj z pomocą cenionej firmy kurierskiej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 13.09.2019 02:22:21)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz