Pisklęta : DROB

Pisklęta : DROB

Na stronie drob.com.pl znajduje się bogata oferta Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi działalność związaną z chowaniem różnego gatunku drobiu.

Posiadamy najwyższej jakości pisklęta kacze, kurze, gęsie a oprócz tego indycze, a dodatkowo oferujemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych czy też przeznaczone do produkowania jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno duże fermy drobiowe jak a oprócz tego małe gospodarstwa wiejskie. Nasze najnowocześniejsze zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie a oprócz tego Tulcach są objęte sprawdzonym nadzorem, który ma na celu zapewnienie towaru wolnego od chorób. Również parametry oferowanego drobiu poddawane są częstej kontroli, za sprawą czego wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do życia a oprócz tego rozrostu, a innowacyjny przybory umożliwia regulację warunków otoczenia naszych artykułów. Nowe pisklęta są poddawane mocnej selekcji, która umożliwia na uzyskanie jak doskonałej klasy. W zakładach produkcyjnych wykorzystywana jest technologia Petersime, która jest sprawdzonym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Daje to możliwość to na kontrolę różnych czynników takich jak poziom dwutlenku węgla lub wilgotność. Sporym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin a oprócz tego mieszańce. Sprzedajemy także pisklęta brojlerowskie, które charakteryzują się przyzwoicie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest sprawdzonym źródłem piskląt dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak a oprócz tego wodnego.

Zapewniamy także przyporządkowany transport towaru do miejsca docelowego. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 07.09.2018 22:52:48)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz