Pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona a także godna zaufania firma, która od 2005 roku zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się bardzo dużą popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale także odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory a także akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć także i o tym, że od kilku lat nasza firma jest także reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli sporego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja a także zadowolenie naszych klientów, dlatego także oferujemy najlepsze pojazdy elektryczne w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ciągle podążamy za wszystkimi nowinkami a także trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to szersze oczekiwania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się sporym zastosowaniem a także wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę naszych usług a także więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zwykle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy także profesjonalny serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części a także zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 26.01.2018 05:23:44)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz