Poprawa plonowania

Poprawa plonowania

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polger-Kido powstało z myślą sprowadzenia do Polski wysokiej klasy preparatów służących do rolniczej oraz ogrodniczej produkcji roślinnej i środków niezbędnych dla ochrony środowiska.

Snujesz marzenia o pięknym trawniku, a na przykład skarpa przed chwilą została ułożona oznacza to jest dość trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem oraz nasionami trawy oraz spryskać taką mieszanką podłoże. Wyciąg posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa niemal zaraz puszcza korzenie oraz silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz preparat wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Niezbędny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Otóż to, że posiadamy taki artykuł w swojej propozycji. Masz już dość strat, które powstają przy przesadzaniu roślin? Nasz preparat uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni stosuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają proces osmozy, czyli przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, otóż do korzeni, zmuszając je wobec tego do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi flora nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Wdrożenie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym oraz obcym podłożu.

Nasze preparaty to gwarancja sukcesu.

Sprawdź nas, a nie będziesz żałował!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.04.2017 08:13:17)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 30.05.2017 09:10:56)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz