Prace hydrotechniczne

Prace hydrotechniczne

Nurek Service to przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie prac podwodnych i hydrotechnicznych. Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy w trakcie wielu lat działalności, daje możliwość nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Ekipa naszych pracowników to młodzi nurkowie, w każdym calu profesjonaliści z niezbędnymi uprawnieniami, ludzie z pasją, zaangażowani i zdeterminowani w działaniu, zachowujący notabene wszystkie zasady bezpieczeństwa. Ludzie , którzy są gotowi na nowe wyzwania.

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i instytucji. Korzystamy z bardzo nowoczesnego sprzętu i nowoczesnych rozwiązań technicznych, stosujemy także wysokiej jakości materiały. Głównie jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Problemu nie stanowią nietypowe zlecenia – te stymulują nas do w dalszym ciągu większego zaangażowania.

Dajemy gwarancję, że solidność, terminowość, rzetelność i umiejętność dostosowania się do wymogów inwestora i obowiązujących norm.

Prace hydrotechniczne i podwodne, jakie wykonujemy dla naszych klientów to m. in.: przeglądy inwentaryzacyjne podwodnych części obiektów, przeglądy śrub napędowych, remonty podwodne i prace montażowe podwodnych części obiektów, czyszczenie i przeglądy kadłubów statków, filmowanie podwodne, ekspertyzy nurkowe, cięcie i spawanie podwodne, remonty nabrzeży i co niemiara innych. Również niestandardowe prace hydrotechniczne nie stanowią dla naszej firmy trudności. Jesteśmy otwarci na każde zadanie i gwarantujemy jego wykonania.

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.nurekservice.home.pl i zapoznania się z pełną propozycją naszych usług.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 18.09.2017 06:57:27)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz