Robert Guzik

Robert Guzik

Freestyle Football to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu i sztuki. W ostatnich latach bardzo popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak również w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją zawodników.

Robert Guzik to jeden z najbardziej cenionych polskich Football freestylowców. Jego niezaprzeczalne umiejętności zostały docenione nie tylko na krajowym podwórku, ale też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata praktyki i znakomita piłkarska technika sprawiają, że pokazywane przez niego ewolucje i triki wzbudzają entuzjazm sędziów a także publiczności.

Pokazy Freestyle Football za sprawą swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, aniżeli wyłącznie wśród pasjonatów tej dyscypliny. Propozycja wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę tematyczną, biznesową czy bądź inną.

Pokazy realizowane przez Roberta Guzika to gwarancja udanej zabawy a także zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one świetną alternatywę dla dobrze nam znanych występów muzycznych i podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik podczas występu zaprezentuje akrobacje i sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd a także upper.

Na domiar tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również oferta warsztatów. Choć profesja Football freestylowca nie jest łatwa dla początkującego sportowca, to nauka prostych – z początkiem – sztuczek będzie zdecydowanie przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego elastyczność – bez względu na charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest on gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianego widowiska.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.03.2017 22:40:00)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 14.03.2017 19:33:35)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz