Siatki poliestrowe

Firma Kora określana mianem wysokiej klasy wytwórcy dzianin technicznych. Co to określenie właściwie znaczy? Jesteśmy firmą, która w produkcji stosuje najnowocześniejsze technologie. Powinno się dodać, że jesteśmy jedną z nielicznych firmą na obszarze Polski, która dysponuje pełnym cyklem produkcyjnym. Nasza przedsiębiorstwo, czyli znany producent dzianin technicznych bezustannie modernizuje swoje systemy i również powiększa park maszynowy, który jest bardzo nowoczesny. Dzięki tym wszystkim zabiegom, otrzymane w ten sposób artykuły, w sumie odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów i również najnowszym trendom rynkowym. Jako wytwórca dzianin technicznych dbamy o środowisko naturalne, stosując technologię, która jest energooszczędna.

Między naszej oferty, bardzo szeroką popularnością cieszą się dzianiny welurowe. Welur niezwykle miękka tkanina, która jest bardzo najwyższej jakości. Czym się cechuje? Jest bardzo rozciągliwa a także szalenie puszysta. Zadziwiający splot sprawia, że tkanina ma niezwykle naturalny a także wytworny wygląd. Dzianiny welurowe doskonale nadają się jako tkaniny konfekcyjne, obiciowe albo dekoracyjne. Niezwykle często są wykorzystywane jako dodatki do strojów estradowych albo odzieży.

Nasza przedsiębiorstwo posiada także, bardzo duży wybór jeśli chodzi o dzianiny bieliźniarskie. Chodzi tutaj o dzianiny, które można zastosować do produkcji odzieży sportowej, codziennej i również tak popularnej ostatnio, modelującej. Taki rodzaj dzianiny bieliźniarskiej ma odpowiednio dobrany skład a także stopień elastyczności. Uzyskujemy w ten fortel wynik oddychania skóry, poprzez właściwe odprowadzanie wilgoci. Dzianiny bieliźniarskie mają zmieniony nota elastyczności.

Polecam korzystanie z usług naszej firmy! Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów swoich zakupów.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz