Słupy energetyczne

Słupy energetyczne

Fabrykant konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od przeszło dwudziestu lat buduje swą pozycję na rynku krajowym i również zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i również Michalinowie powstają produkty w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i również stalowe dla niskiego, średniego i również wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Nowoczesny park mechaniczny, nowoczesne technologie, przeszło stu doświadczonych pracowników, styl organizacji pracy to zagadka sukcesu Elmontera. Jego produkty są doskonałej jakości, o czym świadczą posiadane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter proponuje też robienie projektów budowlanych a także konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i również wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów należy skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie są się również katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Zakład pracy Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i również wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje produkty daje gwarancję, z której warunkami należy się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, ciągły rozwój i również doskonalenie, opiekuńczość o każdy niuans jest jej niewątpliwym atutem i również szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 26.02.2017 19:10:22)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz