Stary Testament

Stary Testament

Strona lovespeech.pl jest polemiką odnośnie do tego, czym jest religia a oprócz tego kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni i również czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Znajdziecie tu sporo cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście zielonego pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech dla człowieka. Poznacie prawa cielesności a oprócz tego psychologii.

Opisane jest tu także, czym jest modlitwa a oprócz tego jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego a oprócz tego Ducha Świętego. Wspomniana jest także ciemna strona wiary, czyli diabeł.

Znajdziecie tu także obszerne materiały w formie pdf odnośnie do relacji z Bogiem a oprócz tego Duchem Świętym i również o diable a oprócz tego nawiedzeniu przez niego. Dodatkowo dowiecie się więcej na temat modlitw.

Strona powstała z myślą o wszystkich, którzy chcieliby poznawać chrześcijaństwo. Nie ma aczkolwiek na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania a oprócz tego nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu lub też innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy jak też zainteresowani są wiarą. Natomiast strona jest dla ludzi w każdym wieku a oprócz tego niezależnym wyznaniu. Przybliża ona po prostu Pismo Święte.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na dalszy plan, nauczmy się odkrywać najróżniejsze prawdy odnośnie do wiary, zdobywać chociażby wiedzę, która być może potem będzie procentować. Wiara a oprócz tego kościół to odrębne sfery. Bóg jest albowiem ponad kościołem, więcej jeszcze przeszło tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej warto poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie na stronie lovespeech.pl.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.05.2019 16:59:54)

Podlinkuj wpis:
Category: Religia od lider  Tags: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz