Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia hiszpański

Posiadasz teksty w języku hiszpańskim a oprócz tego potrzebujesz przełożyć go na język polski czy też w drugą stronę ? Super się składa, gdyż trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Realizujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i różnego gatunku instytucji. Jaką ofertę ma nasze biuro tłumaczeń? Zacznijmy od tego, że bardzo niejednokrotnie zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. Tak bywa są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i wszelakie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Mamy także zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych a oprócz tego pozasądowych i procesowych. Wskazane jest dodać , że nasze biuro tłumaczeń wykonuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i ochrony zdrowia i dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i różnego typu certyfikaty.

Realizujemy również tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i Hiszpanii a oprócz tego krajach hispanojęzycznych, ale również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Co więcej , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są 2 zasady: poufność a oprócz tego zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze biuro tłumaczeń możesz być pewien , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, migiem , całkowicie poufnie a Twoje dokumenty będą całkowicie bezpieczne!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 30.05.2018 15:57:28)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz