Tynk ciepłochronny

Tynk ciepłochronny

Przedsiębiorstwo ETG trudni się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W aktualnych czasach energooszczędność stała się kwestią wystarczająco istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego gatunku tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Optymalna warstwa powinna wynosić mniej więcej 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę rodzaju baranek. Doskonale spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną a także akustyczną. Świetnie chroni z przeciwnej strony wilgoci. Gips do gazobetonu to bezpieczna a także linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi a także zwiększają o 40% serdecznie wewnątrz pomieszczeń.

Gips renowacyjny perfekcyjnie nadaje się do odnowy a także zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków a także ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed złym działaniem warunków atmosferycznych a także sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najwyższa jakość zaprawy gwarantuje realizacja pożądanych efektów.

Wszystkie artykuły oferowane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych a także rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikacja również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci a także na dodatek zabezpiecza ścianę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.10.2017 20:28:57)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.10.2016 12:27:57)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz