Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Jugaz to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy, wymiany i modernizacji układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. Są to między innymi dzialania takie jak: naprawa i wymiana tłumika, montaż sportowej końcówki czy profesjonalne usługi spawalnicze.

Oferuje również usługi w zakresie elektromechaniki, napraw układów hamulcowych, naprawy rozrządu, amortyzatorów czy klimatyzacja samochodowa. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym rośnie popyt wśród Klientów na wymianę opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Nasz warsztat z myślą o klientach to umożliwia. Przy okazji sprawdzimy stan podwozia/hamulców w Państwa autach – całkowicie bezpłatnie!

Napraw są wykonywane z najwyższą precyzją, montujemy podzespoły posiadające certyfikaty jakości takich firm jak Bosal, Ferroz czy Fischer Automotive i dobrane do konkretnych modeli samochodów. Mają więc Państwo 100% pewności, że części instalowane w naszym warsztacie napewno pasują do Państwa samochodu, a nie dorabiane po cichu.

Każdego dnia podnosimy nasze kwalifikacje mając na celu przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów.

Naprawy samochodów oferujemy w możliwie najniższych cenach na rynku warsztatów samochodowych,zachowując wysoki standard usług.

Satysfakcja z naszych usług gwarantowana.

Najlepszy mechanik samochodowy jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00-18.00 (pn-pt), a w soboty od godziny 8 do 14.00.

Kontakt:

Ulica Łukowska 22 (praga południe) Warszawa

Telefon (22)8703826 lub kom. 690 155 022.


Ocena: 4,92/5 (12 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 10.08.2018 00:26:26)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 27.05.2016 02:21:37)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz