Wentylatory przemysłowe

Wentylatory przemysłowe

Firma Fantech odpowiada na potrzeby klientów dotyczące wytwarzania oraz dystrybucji wszelkiego typu wentylatorów przemysłowych, które da się użyć w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.

Nasze wentylatory mają średnicę od 400 do nawet 1000 milimetrów oraz z powodzeniem wykorzystywane są między innymi w suszarnictwie. Świetnie sprawdzają się w komorach do suszenia różnego typu ziół czy tytoniu, jak i drewna. Za sprawą swojej uniwersalności sporo gospodarstw rolnych wykorzystuje je w przechowali warzyw lub owoców. Obudowy wentylatorów są wysokiej jakości oraz wytrzymałe za sprawą użyciu najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Wentylatory osiowe firmy Fantech stosowane są także w budownictwie przykładowo do wentylacji hal produkcyjnych czy klimatyzacji. Mają uniwersalne implementacja zarówno do zimnego, jak oraz ciepłego powietrza. W swojej propozycji mamy też części składowe wentylatorów. W przypadku uszkodzenia elementu mogą Państwo znaleźć u nas zamiennik. Jako firma wykonujemy również specjalne wentylatory na szczególne zamówienie klienta. W naszej propozycji znajdziecie Państwo najwyższej jakości wentylatory standardowe, kanałowe, wolnostojące lub rewersyjne. Jako jedni z nielicznych posiadamy również dobrej jakości wirniki do wiatraków. Za sprawą użyciu najlepszych materiałów produkowane przez nas wentylatory są trwałe oraz wytrzymują duże obciążenia. Wentylatory zdają również sprawdzian w przypadku dużego zadłużenia. Za sprawą zastosowaniu najnowszych technologii osiągają maksymalną wydajność przy jak najmniejszym zużyciu energii.

Dysponujemy też szerokim asortymentem silników elektrycznych, które bez problemów da się zastosować w przemyśle.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.10.2017 21:59:01)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 17.11.2016 22:19:59)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz